• SV De Lutte JO19-1

  • SV De Lutte JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Albers, BertilTechnische stafTrainer/coach
    Albers, BertilOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Burink, LuukTeamspeler
    Grote Beverborg, ChrisTeamspeler
    Haarman, GijsTeamspeler
    Lenderink, WoutTeamspeler
    Lentfert, JortTeamspeler
    Olde Nordkamp, RomanTeamspeler
    Olde Scholtenhuis, LuukTeamspeler
    Roord, JoepTeamspeler
    Santen, Jens vanTeamspeler
    Schasfoort, KasTeamspeler
    Smits, BrandonTeamspeler
    Teggeler, TiesTeamspeler
    Weierink, SepTeamspeler
    Wissink, ThymenTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Datum TijdWedstrijdAccommodatieInfo
    11 feb. 15:00SV De Lutte JO19-1 - De Esch JO19-1Sportpark De Stockakker
    6 mrt. 20:00Quick '20 JO19-2 - SV De Lutte JO19-1Sportpark Vondersweijde
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 feb.Avanti W. JO19-1 - SV De Lutte JO19-17 - 0
  • Poulestanden SV De Lutte JO19-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Esch JO19-155003943515
    2BWO JO19-254011512312
    3SV De Lutte JO19-15203201286
    4ATC '65 JO19-25203917-86
    5Fleringen JO19-15203518-136
    6Quick '20 JO19-45005732-250

    Poulestanden SV De Lutte JO19-1 ( 2e klasse (2e fase) 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV De Lutte JO19-176102932619
    2UD W. JO19-1751130121816
    3Sportclub Overdinkel JO19-175022652115
    4TVC '28 JO19-273131522-710
    5Quick '20 JO19-572231016-68
    6Fleringen JO19-171241427-135
    7Quick '20 JO19-37115825-174
    8Reutum JO19-17025931-222

    Poulestanden SV De Lutte JO19-1 ( 1e klasse (3e fase) 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 JO19-211008173
    2Avanti W. JO19-111007073
    3EMOS JO19-111005413
    4W.V.V.'34 JO19-111004313
    5De Esch JO19-111002113
    6RSC JO19-111002113
    7Bentelo JO19-1100145-10
    8Sparta E. JO19-2100134-10
    9LSV JO19-1100112-10
    10Sportclub Overdinkel JO19-1100112-10
    11De Tubanters 1897 JO19-1100118-70
    12SV De Lutte JO19-1100107-70